Як направити домен на хостинг?

Існує кілька способів направити домен на хостинг, кажучи простими словами зв'язати домен і хостинг.

Перший спосіб це прив'язка домену по NS серверам хостингу. Для реалізації цього Вам будуть потрібні NS сервера Вашого хостинг провайдера, зверніться до нього для отримання цієї інформації. Після того як у Вас будуть ці дані Вам необхідно зайти в Ваш кабінет на сайті parkovka.ua, перейти в розділ «мої домени». Напроти домену, для якого хочете внести зміни натисніть «налаштувати». Напроти поля NS сервера натисніть «змінити», введіть необхідні записи і натисніть кнопку «застосувати»

Другий спосіб це настройка домену за IP адресою (DNS записів). Для редагування цих записів, у Вашого домену повинні бути застосовані наші NS сервера, в іншому випадку редагування буде неможливим. Зайдіть в Ваш кабінет на сайті parkovka.ua, потім необхідно перейти в розділ «мої домени». Напроти домену, для якого бажаєте внести зміни натисніть «налаштувати». Знайдіть поле «DNS записи» і натисніть змінити навпроти.

Внесіть необхідні Вам записи і натисніть застосувати.

УВАГА: Після внесення вищеописаних змін потрібен час для оновлення. У цей період домен може працювати не коректно. Максимальний період для змін до 72х годин.