Чи надаєте Ви можливість роботи з моєї поштою через web-інтерфейс?

DirectAdmin

Так. На нашому хостингу є можливість заходити через web-інтерфейс. Для цього вам потрібно в панелі управління вибрати E-Mail ManagementWebmail: Squirrelmail або E-Mail ManagementWebmail: Roundcube для входу в пошту використовуйте повну адресу ящика і створений до ящика пароль. Наприклад: admin@domain.com, а в поле Password: вкажіть пароль який вказали при створенні ящика.

 

cPanel

Так. На нашому хостингу є можливість заходити через web-інтерфейс. Для цього вам потрібно в панелі управління вибрати ПочтаВеб-почтаВойти в веб-почту після чого вибрати з яким веб-клієнтом ви вважаєте за краще працювати. Це може бути Horde, RoundCube або SquirrelMail. Коли ви перейдете на web- інтерфейс керування поштою для авторизації використовуйте повну адресу ящика. Наприклад: admin@domain.com, а в полі Password: вкажіть пароль який вказали при створенні ящика.

ISPmanager

Так. На нашому хостингу є можливість заходити через web-інтерфейс. Для цього вам потрібно в панелі управління вибрати  Почта → Почтовый клиент після чого ви перейдете на web-інтерфейс керування поштою. Для авторизації в поле Name: необхідно вказувати повну адресу ящика. Наприклад: admin@domain.com і в поле Password:вкажіть пароль який вказали при створенні ящика.