Як налаштувати переадресацію на іншу поштову скриньку?

DirectAdmin

В панелі управління переходимо в розділ E-Mail ManagementForwardersCreate new E-Mail Forwarder в полі Forwarder Name: вказуємо ящик з якого є необхідність пересилати пошту, а в поле Destination Email: вказуємо ящик куди нам потрібно пересилати пошту. Для завершення налаштування пересилання пошти натискаємо кнопку Create

В даному прикладі створена пересилка пошти з ящика test@domain.com на myforwarder@domain2.com.

 

cPanel

В панелі управління переходимо в розділ ПочтаСерверы пересилання натискаємо кнопку  Добавить сервер пересилання у вікні що відкрилося рядок Адрес для пересылки: вказуємо ящик з якого є необхідність пересилати пошту, а в поле Пересылать на адрес электронной почты вказуємо ящик куди нам потрібно пересилати пошту. Для завершення налаштування пересилання пошти натискаємо кнопку Добавить сервер пересылки.

 

ISPmanager

Є два варіанта. Перший, переадресація (копія) пошти з одного поштового ящика з можливістю відправляти з цього поштової скриньки листи. Другий, переадресація (фактична) пошти з не існуючого ящика вашого домену, але відправляти пошту з нього ви не зможете. Для першого варіанту поштову скриньку з якого робиться копія повинен існувати і працювати. Для першого варіанту відкриваємо Почта → Почтовые ящики і вибираємо існуючий ящик і прописуємо в вікні що відкрилося в розділ Слать копии писем на e-mail і вказуємо адресу Email на який нам потрібно переадресовувати (копіювати) пошту.Перенаправление  почты

Галочку Не сохранять в ящик краще поставити, так-як це захистить від переповнення ящика якщо там встановлений ліміт. Для завершення натисніть Ок.
Другий варіант переадресація (фактична) пошти і її можна зробити так. Перейдіть в розділ Почта → Почтовые домены → Действия по умолчанию → Перенаправлять на адрес. В поле Перенаправлять на вказуємо поштову адресу яка реально існує. У підсумку ми отримали конструкцію виду, при відправці тестового листа на скриньку security@domain.com лист автоматично переадресовується на скриньку other@host.com але лист з ящика security@domain.com вже буде відправити не можна так-як його фізично на сервері не існує.

Перенаправление почты