Двухфакторна авторизація

Включити двухфакторную аутентифікацію можна в особистому кабінеті у нас на сайті в розділі «Мої дані»

для установки аутентифікації по SMS необхідно натиснути на «Додайте і підтвердіть номер телефону». У вікні Потрібно вказати телефон на який буде приходити смс з кодом підтвердження.

Після натискання на кнопку «Підтвердити», на реєстраційну пошту відправляється лист з посиланням для підтвердження номера телефону. Після переходу за посиланням в листі телефон буде підтверджено.

 

 

Для авторизації через Google Authentificator, з початку необхідно встановити Google Authentificator на пристрої (телефон або планшет).
Після цього перейти в особистому кабінеті в розділ «Мої дані» і натиснути на «Підключити Google Authenticator», у вікні вказати логін і пароль від особистого кабінету на сайті https://parkovka.ua.
Після цього на пристрої, за допомогою якого буде проводиться аутентифікація, в додатку Google Authentificator вказати ключ або відсканувати QR код для отримання одноразового пароля. Після отримання, одноразовий пароль потрібно вказати у відповідному йому полі і натиснути на кнопку «Підтвердити». Після цього авторизація через Google Authentificator буде включена.