Установка SSL сертифікату Let'sEncrypt

Для створення безкоштовного Let'sEncrypt сертифіката перейдіть в розділ WWWSSL-сертификаты і натисніть кнопку Let'sEncrypt, в формі, що з'явилася заповніть поля:

add_ssl5

Включить SSL-сертификат - позначте галочкою.

Домен - виберіть ваш домену зі списку, домен повинен бути попередньо создан.

Доменное имя - заповнюється автоматично додаючи аліаси.

Длина ключа - виберіть 2048 (за замовчуванням) або 4096.

Після натискання кнопки Ок, сервер перезавантажить конфігурацію (5-10 секунд) і тепер ваш сайт буде доступний за адресою https://ваш_сайт.

 

Зверніть увагу, що не-https версія сайту так само залишається в роботі без будь-яких змін. У підсумку ваш сайт буде доступний за двома адресами:

https://ваш_сайт

http://ваш_сайт

Щоб уникнути плутанини в адресі, створюється редирект http → https. Популярні CMS можуть будувати такий редирект спочатку, задавши необхідні параметри в налаштуваннях сайту. Але, якщо ваш сайт не робить такий редирект, ви можете його налаштувати самостійно, наприклад, засобами модуля mod_rewrite. Для цього додайте наступний код в файл .htaccess:

RewriteEngine On

RewriteCond %{HTTPS} !=on

RewriteRule ^.*$ https://%{SERVER_NAME}%{REQUEST_URI} [R=301,L]

Файл .htaccess повинен знаходиться в корені вашого сайту, якщо його немає - створіть.

Під час тестування редиректу, ваш браузер може запам'ятовувати попередні стану, в такому випадку перевірку краще проводити на нових вкладках інкогніто (Google Chrome) або приватних вікнах (Mozilla Firefox).

 

Перевірити коректність роботи SSL сертифікату можна на сайті - SSL checker, або за допомогою утиліти OpenSSL - OpenSSL Cookbook.