Чи можу я використовувати SSL для свого сайту?

Ви можете використовувати SSL сертифікат на нашому хостингу. У разі якщо у вас немає готового SSL сертифікату, ви можете:

  • придбати сертифікований SSL на сторінці https://parkovka.ua/ssl
  • в панелі управління хостингом, підключити безкоштовний автообновляемий SSL сертифікат Let's Encrypt
  • в панелі управління хостингом, згенерувати самоподпісанний сертифікат, який забезпечить роботу по https протоколу, але все браузери будуть видавати попередження про недостовірність джерела сертифіката

За часту виникає питання, навіщо купувати сертифікат, якщо є безкоштовні Let'sEncrypt. Питання цілком справедливе, і в деяких випадках дійсно немає необхідності купувати сертифікат.

Основна відмінність в тому, що замовляючи сертифікат Let's Encrypt проводиться перевірка тільки на сам факт володіння доменом (Domain Validate). В панелі управління ISPmanager це відбувається автоматично. Відповідно, рівень довіри до таких сертифікатів - мінімальний, в зв'язку з відсутністю будь-яких перевірок крім підтвердження факту володіння доменом. Виконується тільки суто технічне шифрування даних між клієнтом в браузері і сервером провайдера.

Існують інші, більш серйозні перевірки:

  • Domain + Organisation - перевірка домену та організації.
  • IDN (Internationalized Domain Names) - перевірка національних доменів, наприклад http://парковка.укр.
  • Extended Validation - розширена перевірка домену та організації. На цьому рівні ви можете отримати сертифікат з назвою вашої організації в адресному рядку браузера, наприклад: 

ssl_logo

 

А також інші типи сертифікатів:

  • Wildcard - сертифікати з підтримкою піддоменів. Купуючи один сертифікат, ви можете застосувати його до необмеженої кількості піддоменів. Наприклад, на сайтах https://parkovka.ua і https://blog.parkovka.ua працює один COMODO Wildcard сертифікат.
  • SGC (Server Gated Cryptography) - високий рівень шифрування. Сертифікати з підтримкою примусово високого рівня шифрування працюватимуть тільки з найновішими браузерами.
  • SAN / UCC (United Communications Certificate) - мульти-доменні сертифікати, так само відомі як єдині сертифікати зв'язку (UCC). Ідеальні для продуктів Microsoft Exchange, а також для захисту мульти-доменних проектів. Такі сертифікати захищають всі описані в заявці домени, субдомени, локальні імена, використовуючи лише 1 сертифікат.