Як часто робляться бекапи сайту? Як мені отримати бекап?

Створення резервних копій відбувається двома методами:

  1. засобами ISPmanager
  2. Копіювання файлової системи на рівні віртуалізації

 

1) засобами ISPmanager

У першому випадку клієнт може бачити щоденні архіви в панелі управління хостингом в розділі ИнструментыРезервные копии (За умови, що дана функція включена для аккаунта). Це диференціальні архіви. Суть його полягає в тому, що періодично робиться повна копія всіх файлів в акаунті (виділені синім кольором), а в подальшому архівується тільки та частина, яка зазнала зміни (чорний колір). У момент запиту бекапа, автоматично формується архів на запитувану дату - кнопка Скачать

add_backup1

  • Данные - подивитися вміст бекапа і в разі потреби скачати потрібну частину даних
  • Скачать - скачати весь бекап (всі файли в акаунті, пошта, журнали, настройки, бази даних)
  • Новый - запустити процес створення бекапа зараз
  • Импорт - виконати ручне завантаження даних на сервер бекапа і відновити з нього всі дані і настройки

Відновлення з резервної копії відбувається в два етапи.

  • Завантажити архів на свій ПК
  • Виконати імпорт завантаженого архіву на сервер

При цьому ви можете завантажити тільки потрібні файли або базу даних (кнопка Дані) і виконати їх заміну / відновлення в акаунті самостійно через Менеджер файлов і / або менеджер баз даних (розділ Главное → Базы данных)

 

2) Копіювання файлової системи на рівні віртуалізації

Цей процес клієнтові не доступний, виконується і контролюється відділом адміністрування провайдера. Бекап даних відбувається кожен день в нічний час. Створений бекап зберігається 30 днів, після чого відбувається так звана ротація. З декількох послідовних бекапов зберігається тільки один і зберігається ще 6 місяців. Після чого дані видаляються.

Таким чином ви можете відновити файли за будь-який день за минулий місяць. Якщо вам знадобляться більш старі версії, то вже доведеться вибирати який ближче до тижневим копій.

Щоб отримати файли, необхідно написати запит з реєстраційної адреси в тех. підтримку support@parkovka.ua. Ми можемо скопіювати архів з даними відразу в ваш аккаунт (за умови, що є вільне місце у квоті) або викласти на тимчасовий аккаунт FTP і вислати вам логін / пароль

.