Що треба для реєстрації домену в зоні UA?

Згідно правил доменної зони UA, делегування домена відбувається тільки на підставі зареєстрованої в установленому Законом порядку торговою маркою. На момент реєстрації домену, марка повинна бути активна, тобто термін її закінчення повинен перевищувати термін реєстрації домену. Торгова марка може бути зареєстрована на території України або може бути міжнародною. У разі якщо торгова марка зареєстрована не в Україні, додатково необхідний документ, який засвідчує, що ТМ взята під охорону на Україні.

При наявності зареєстрованої торгової марки Ви маєте право зареєструвати домен, який строго відповідає Вашої ТМ. Наприклад, ми є власником торгової марки «паркування», наш домен parkovka.ua. Транслітерація (переклад з кирилиці в латиницю) відбувається згідно офіційних правил транслітерації. Сервіс по транслітерації розташований за посиланням:

https://hostmaster.ua/?translit

Під час реєстрації домена Вам необхідно буде вказати номер реєстрації Вашої торгової марки.

Купівля доменного імені можлива тільки при наявності самого свідоцтва про реєстрацію ТМ або його номера. Довідка про прийняття документів на реєстрацію торгової марки, на жаль, не є підставою для реєстрації домену.