СТАБІЛЬНИЙ ХОСТИНГ ДЛЯ САЙТУ - ЦЕ ВАЖЛИВО

Ми впевнені в якості хостингу сайтів, який надаємо, тому ви можете скористатися тестовим періодом  - 7 днів безкоштовно. Натиснувши кнопку «тест», вже через хвилину ви отримаєте доступ до панелі керування і зможете завантажити сайт. Ми впевнені - ви купите хостинг і залишитеся з нами надовго.

Чому ми продаємо хостинг дешево? Наша система повністю автоматизована, ми розробили спеціальне програмне забезпечення яке знижує собівартість послуг і пропонуємо Вам купити дешевий хостинг. При цьому ми не економимо на устаткуванні. У всіх серверах ми використовуємо тільки професійне, брендове обладнання таких марок: HP, Intel, Dell. Для прискорення роботи ваших сайтів ми використовуємо тільки SSD диски, це дозволяє працювати вашому сайту в кілька разів швидше, ніж на інших хостингах в Україні та світі. Недорогий хостинг не означає поганий - parkovka.ua доведе це!

Ми - Український хостинг сайтів, але сервери нашої компанії розміщені не тільки в Україні, але і в Німеччині, США, Голландії. Наш недорогий хостинг відмінно підійде для будь-якого сайту від блогу до порталу. Ми готові забезпечувати стабільну і швидку роботу будь-яких сайтів на будь-яких CMS які працюють під Linux. Так само ми офіційно акредитовані як реєстратор та пропонуємо купити домен більш ніж в 150 зонах.

Дата - Центри. Ми розміщуємо сервери в ДЦ рівнем не нижче Tier3. Всі вони оснащені за останнім словом техніки. Всі мають системи безперебійного живлення, широкі канали інтернет і звичайно ж дизельні генератори, що дозволяє вивести український хостинг сайтів на новий рівень якості.

Технічна підтримка. Наша підтримка складається тільки з кваліфікованих технічних фахівців, всі співробітники проходять постійне навчання і тренінги. Ми працюємо для Вас 24 години, 7 днів на тиждень і 365 днів на рік, без перерв і обідів. Питання по хостингу та доменам, можна задати в онлайн чат або за безкоштовним в Україні номером «0800». Ми є учасниками великої кількості рейтингів хостингу, на яких можна знайти інформацію та відгуки, наприклад: http://hosting-top10.com.

Безкоштовний перенесення сайтів. Ми перенесемо ваші сайти абсолютно безкоштовно за умови покупки будь-якого тарифу, навіть самого недорого хостингу, просто замовте його та оформіть заявку на перенесення.

Ми ваш надійний партнер, купуйте наш недорогий хостинг сайтів і насолоджуйтеся його роботою. Впевнені - наша співпраця триватиме не один рік! Чекаємо вас в числі клієнтів хостингу від Parkovka.ua.